ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA - impreza integracyjna

28-09-2018

Piękna, złota, polska jesień zachęca nas do częstych zabaw na świeżym powietrzu. 28 września w Kolorowym Przedszkolu odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Była to impreza integracyjna, na której wraz z rodzicami bawiły się wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola. Główną atrakcją podczas "Święta Pieczonego Ziemniaka" było ognisko,w którym uczestnicy zabawy piekli ziemniaki i pyszne kiełbaski. Były zawody w sadzeniu i zbieraniu ziemniaków, slalom z „gorącym ziemniaczkiem”, a także wyścig drużyn, kto szybciej zbierze ziemniaki. Nie zabrakło zabaw integracyjnych oraz zabaw plastycznych: wykonanie ziemniaczanych stempelków i cudaków- ziemniaków sprawiło najmłodszym wiele radości. W tym dniu nie zabrakło też pysznych potraw z ziemniaków, które przygotowały dla nas panie kucharki.
Z utęsknieniem czekamy na kolejną imprezę integracyjną, gdyż zabawa była wyśmienita.