Spotkanie z Panią Farmaceutką 2018

24-10-2018

W ramach propagowania zdrowego stylu życia odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z farmaceutą. Pani Justyna przybliżyła dzieciom tajniki swojej pracy. Przypomniała dzieciom i bardzo mocno podkreśliła fakt, że leki można przyjmować tylko jeśli jest się chorym i pod opieką dorosłych.
Największą radością dla naszych dzieciaków była zabawa z zaproszonym gościem w aptekę - maluchy utrwaliły w ten sposób zwroty grzecznościowe, nazwy pod jakimi postaciami występuje lek oraz wartość pieniądza. Następnie Pani Justyna wraz z przedszkolakami przygotowała pyszną herbatkę uodparniającą- idealną na jesienne i zimowe dni.
Na koniec spotkania przedszkolaki otrzymały od zaproszonego gościa wiele upominków związanych ze zdrowym trybem życia.
Dzieci także były przygotowane i wręczyły Pani Justynie dyplom.

Bardzo dziękujemy za odwiedziny i przekazaną wiedzę.